Софійський собор під час другої світової війни
Софійський собор під час другої світової війни
22 червня 1941 р. розпочалася радянсько-німецька війна – найкровопролитніший, найжорстокіший виток не лише Другої світової війни, але й людської історії загалом. Цей день в Україні є ще одним з багатьох днів пам’яті та скорботи за загиблими та замученими безневинними жертвами, які пали внаслідок владолюбної похоті кривавих диктаторських режимів. Під час цього конфлікту також величезна кількість пам’яток світового значення була знищена або пошкоджена.
Пам’ятати про ті жертви та руйнування є обов’язком сучасників, які також зіткнулися з невиправданою агресією терористично-диктаторського режиму Російської Федерації. Російська Федерація, як в свій час гітлерівці, прагне поневолити, частково знищити населення України та сплюндрувати її культурне надбання. Досвід Другої світової війни показує, що єдиним шляхом у такому конфлікті є збройна боротьба супроти зла. Лише згуртованість суспільства і докладення усіх зусиль заради перемоги над злом є запорукою подальшого виживання та розвитку цивілізації головною цінністю якої є людське життя, любов та турбота про ближнього. Пам’ятаймо та гуртуймось!
На фото: Альфред Розенберг (райхсміністр східних окупованих областей), Еріх Кох (райхскомісар України) у супроводі у Софії Київській в період гітлерівської окупації.