Знайомимось із учасниками Другого культурно-мистецького фестивалю «Княжа родина/Regio genus»

Знайомимось із учасниками Другого культурно-мистецького фестивалю «Княжа родина/Regio genus»

7 – 9 вересня 2018 року в Національному заповіднику «Софія Київська» пройде Другий культурно-мистецький фестиваль для всієї родини — Княжа родина/ Regio genus. Просто неба у самому серці Києва, ви зможете доторкнутися до мистецтва, яке як і наша тисячолітня Свята Софія, пройшло крізь віки.

На вас чекають концерти, майстер-класи, квести, театральні перформанси, виставки візуального мистецтва, тематичні екскурсії та лекторії. Працюватиме кілька тематичних локацій, спеціально облаштована зона відпочинку, фотозона та фудкорт.

Настав час ближче познайомитись із учасниками Другого культурно-мистецького фестивалю для всієї родини — Княжа родина / Regio genus!

Сьогодні ми розповімо вам про художній салон «Мрії Марії», який на фестивалі представить окрему локацію і програму під назвою «Коло майстрів». У двох великих шатрах, розміщених на мальовничій галявині заповідника, буде створено справжнє містечко майстрів, які влаштовуватимуть майстер-класи для всіх охочих. Тут ви зможете опанувати основи понад десяти видів традиційних українських ремесел — від гончарства до мистецтва вибійки.

«Мрії Марії» співпрацюють з найкращими майстрами України, у салоні — лише ексклюзивні витвори, що поєднують традиційні техніки з сучасними тенденціями дизайну та моди, а також копії автентичних речей. Вдається це салону завдяки проведенню експедицій Україною. «Мрії Марії» поєднують самобутніх майстрів з поціновувачами фольк-арту та сприяють збереженню традицій українського декоративно-ужиткового мистецтва.

Докладніше про арт-салон «Мрії Марії»  та його участь у фестивалі Княжа родина / Regio genus читайте за посиланням: https://bit.ly/2Pcsq8W