Запрошуємо на авторську екскурсію к.і.н. І. А. Нетудихаткіна «Прогулянка палацом XVIII ст.»

Запрошуємо на авторську екскурсію к.і.н. І. А. Нетудихаткіна «Прогулянка палацом XVIII ст.»

Будинок митрополита Софії Київської — один із кращих і небагатьох збережених в Україні зразків цивільної архітектури в стилі бароко. Рівно 10 років тому, після тривалих реставраційно-реабілітаційних робіт, Будинок митрополита гостинно відкрив свої двері для відвідувачів. Сьогодні це музей, експозиція якого представляє відтворені інтер’єри митрополичих покоїв XVIII — початку ХХ ст.

Запрошуємо вас на авторську екскурсію «Прогулянка палацом XVIII ст.» провідного наукового співробітника науково-дослідного відділу «Інститут «Свята Софія», к.і.н. І.А. Нетудихаткіна. Під час екскурсії ви оглянете Будинок митрополита та ті куточки території Софії Київської, які зазвичай закриті для відвідування. Ви пройдете шляхом, яким до палацу потрапляли його господарі — через Браму Заборовського та старовинний фруктовий сад XVIII ст. 

У самому палаці митрополитів ви почуєте розповідь про особливості життя його насельників (Київських архіпастирів та численних служок), а також спуститесь до холодного підземелля, де дізнаєтеся про гастрономічні вподобання митрополитів та культуру споживання вина у XVIII ст.

 

Екскурсія відбудеться 28 квітня 2018 року о 14.00

Вартість квитка — 120 грн.

Записатися на екскурсію можна за тел.:

(044) 270 55 73, (044) 279 22 56

Ми чекаємо на Вас!