Якою мовою говорив Київ часів Ярослава Мудрого?

Якою мовою говорив Київ часів Ярослава Мудрого?

 

Лекторій пропонує не лише уявити, але й почути вимову – нехай і кількох слів – але саме так, як вимовляли їх у часи, коли зводилися Золоті ворота. І зробити це цього четверга можна буде безпосередньо в стінах Золотих воріт.
Ні, це не запрошення у подорож машиною часу, а реєстрація на наукову лекцію. Яку прочитає один із найкращих фахівців країни в царині графіті, доктор історичних наук, заступник генерального директора з наукової роботи Національного заповідника “Софія Київська”, автор одинадцяти наукових монографій та майже двохсот статей В’ячеслав Корнієнко.

«Лекторій / Золоті ворота» – спільний проект Національного заповідника «Софія Київська» та Українського радіо в рамках відкритого простору Golden Gate Space, що об’єднує людей як центр культурно-просвітницького життя України.

Взяти участь в Лекторії – це можливість оглянути унікальну пам’ятку часів Київської Русі — музей «Золоті ворота», почути захоплюючу лекцію, а також стати учасником запису радіопрограми.

«Золоті ворота» — головна брама стародавнього Києва, пам’ятка оборонної архітектури Київської Русі, одна із найдавніших датованих споруд Східної Європи, символ Києва. Також музей «Золоті ворота» — це відкритий простір для спілкування, нових знань і чудових вражень.

Навіть якщо ви думаєте, що ви вже були всюди і вже чули про все, спробуйте відкрити для себе “Лекторій/Золоті Ворота”: тут змістовно, затишно, прохолодно, камерно і натхненно.

Реєстрація на лекцію обов’язкова, і зробити це можна тут:
https://docs.google.com/forms/u/0/d/e/1FAIpQLSeDN9Uy4ObbdA67Bhwtp_nKf9Fd6frVoNvjJfmax6l9XvELeA/viewform?pref=2&pli=1&edit_requeste

Квитки в касі музею
Адреса: Київ, вул. Володимирська, 40-А
Довідки за тел.: (044) 278-45-44; (067) 717-55-47