Вітаємо медичних працівників зі святом!

Вітаємо медичних працівників зі святом!

Сьогодні, 21 червня, відзначають професійне свято люди, які оберігають найбільший дар Господній — людське життя!

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання та низький уклін від колективу Національного заповідника «Софія» Київська»! Не можливо підібрати слова, щоб висловити безмежну вдячність за вашу щоденну надважку працю. Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу. Нехай же Господь пошле вам міцного здоров’я та сил. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

 

Також, користуючись нагодою, наш колектив висловлює щиру вдячність музеям, які долучились до нашої акції #музейникивдячнімедикам:

  • Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику;
  • Національному музею народної архітектури та побуту України.

Дякуємо вам, колеги, що ви не залишились осторонь та підтримали акцію, щоб разом від нашої музейної спільноти висловити безмежну вдячність нашим рятівникам — медикам. Будь ласка, не забувайте розповідати про акцію у соцмережах та ставити хештег #музейникивдячнімедикам.

Шановні працівники медичної сфери! Як тільки музейні заклади будуть повністю відкриті для відвідування, ви зможете безкоштовно завітати до зазначених вище музеїв протягом місяця (за пред’явлення відповідного посвідчення). Ще раз вітаємо вас зі святом! Дякуємо за все, ангели-охоронці в білих халатах!