Відкрито збір привітань: на Дзвіниці Софії Київської транслюватимуть побажання з усього світу!

Відкрито збір привітань: на Дзвіниці Софії Київської транслюватимуть побажання з усього світу!

Національний заповідник «Софія Київська» спільно з Visa та ТОВ «КУЛЬТУРНІ, СОЦІАЛЬНІ ТА ОСВІТНІ ІНІЦІАТИВИ» організували святковий проєкт «Вітання звідусіль» у рамках якого під час новорічних свят на Софійській площі у Києві буде працювати інтерактивна лазерна проєкція, що дає змогу привітати близьких та рідних, конкретну людину чи цілу країну з будь-якої точки світу.

«Вітання звідусіль» — це більше, ніж новорічна розвага і транслятор побажань. У прагненні привітати Україну ми немов зберемо в одному місці тисячі людей, що живуть не лише у різних куточках нашої держави, а й по всьому світу. І місце лазерної проєкції як ніколи має значення, адже автори привітань звернуть увагу на нашу спільну культурну та історичну спадщину, відчують зв’язок, що об’єднує українців, де б вони зараз не були», — відзначає генеральна директорка Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська.

Лазерна проєкція працюватиме з 19 грудня по 7 січня з 16:00 до 21:00 на Дзвіниці Національного заповідника «Софія Київська» зі сторони Софійської площі. Щоб ваше вітання з’явилося на головній новорічній площі України, потрібно зробити три кроки:

1) заповнити заявку на сайті happynewyear.com.ua;

2) зачекати, доки вітання пройде перевірку;

3) отримати повідомлення з точним часом, коли вітання з’явиться над Софійською площею.

«Ми створили цей проєкт, аби попри будь-які обставини й труднощі ви змогли привітати тих, кого любите: своїх близьких, друзів, колег та Україну. Ми не тільки виведемо чисельні вітання на Дзвіницю Софійського собору, а й будемо вести пряму трансляцію цієї акції на сайті проєкту, щоб якомога більше людей могли перенестись на головну новорічну площу», —— зазначила Віра Платонова, старша віцепрезидентка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД та Південно-Східної Європи.

На сайті проєкту відбуватиметься онлайн-трансляції привітань, а спеціальна камера зафіксує момент вашого вітання та надішле його на вказану електронну пошту. Світлину можна використовувати, як оригінальну листівку, щоби привітат близьких.

Також із 19 грудня на сайті проєкту можна буде спостерігати за новорічними площами різних країн світу. Трансляції наживо відбуватимуться з Нью-Йорка, Лондона, Брюсселя, Праги та інших міст.