Концерт в «Золотих воротах»

Концерт в «Золотих воротах»

22 липня о 19:00 в музеї «Золоті ворота», в рамках нового проекту «Golden Gate Space‎», виступить український гурт «Reve ta Stohne».

Молодий український гурт «Reve ta Stohne» створений у 2014 році в Києві. Сьогодні музиканти успішно виступають в Польщі, Нідерландах, Франції, Україні.

Особливістю музичного стилю є поєднання горлових співів і шаманських ритмів з різними сучасними напрямами, такими як world music, grunge, tribal, punk, reggae, rapcore.

У музеї «Золоті ворота» започатковано новий культурно-освітній проект — Golden Gate Space. Головним завданням якого є популяризація сучасної української культури в тисячолітніх стінах пам’ятки часів Київської Русі. Однією з перших напрямків реалізації проекту стала музична програма — виступи українських музикантів у Золотих воротах.

Захід організовано Національним заповідником «Софія Київська» та Центром науки і мистецтва «DIYA», за підтримки НЦ «Мала академія наук України», Українського радіо, ГО «Інформаційні Ініціативи», Національного газетно-журнального видавництва, МГО «Мистецька платформа», Арт-центру Якова Гретера та порталу  http://cultua.media/

Квитки в касі музею (дорослі — 75 грн., діти до 16 років — 30 грн.)

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 40-А

Довідки за тел.: (044) 278-45-44; (067) 717-55-47