У Заповіднику вдруге відбудеться Благодійний арт-проект «Найголовнішого очима не побачиш»

У Заповіднику вдруге відбудеться Благодійний арт-проект «Найголовнішого очима не побачиш»

12-13 жовтня 2019 року у Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» вдруге відбудеться Благодійний арт-проект «Найголовнішого очима не побачиш», спрямований на підтримку онкохворих дітей на шляху до одужання.

Проект об’єднує маленьких героїв, їхніх батьків, волонтерів, психологiв та митців, що проводять арт-терапію для дітей. Усі бажаючі зможуть взяти участь у майстер-класах з глино-, ізо-, казко- й лялькотерапії, а також прослухати лекції від провідних українських психологів та арт-терапевтів.

Урочисте відкриття виставки «Найголовнішого очима не побачиш» відбудеться 12 жовтня о 12.00. Одразу після відкриття виставки на відвідувачів очікує авторська презентація книги Івана Гаврилюка «Батько мечів: Безіменний світ». Цей обдарований хлопець зміг перемогти хворобу і готовий своїм прикладом надихати інших.

На особливу увагу заслуговує відкриття циклу лекцій-зустрічей, присвяченого актуальним питанням застосування арт-терапії, яке відбудеться 12 жовтня о 10:00, захід проведе арт-терапевт і волонтер з 14-річним досвідом роботи Катерина Сапожкова.

Одна з найважливіших події заходу — Благодійний аукціон арт-проекту «Найголовнішого очима не побачиш».

Саме діти стануть головними героями цього проекту. Діти, що ведуть нерівну боротьбу із раком та перемагають у ній! А виставка їх робіт — це можливість зазирнути у до світу дітей, побачити чого прагнуть маленькі серця у найважчі хвилини життя і як сильно вони вірять у дива.

Детальна програма арт-проекту:

ПРОГРАМА

На заході будуть присутні представники міської та державної влади, дипломатичного корпусу, міжнародних благодійних організацій, відомі кіноактори, ведучі та музиканти.

 

Організатор:

Lions club «Kiev Ecology»/Клуб левів «Київ Еколоджі»

Головні партнеру проекту:

Національний заповідник «Софія Київська»
Winner Group Ukraine
Міжнародний фестиваль арт-терапії «Арт-Практик.ДІТИ» м.Київ

Beten Ingénierie International

Головний куратор проекту:

віце-президентка Lions club «Kiev Ecology» Васильєва Тетяна

Тел.: (063) 263 41 93