У Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться презентація досліджень польських вчених

У Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться презентація досліджень польських вчених

6 грудня 2018 року о 16.30 у Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24) відбудеться презентація досліджень польських вчених, співробітників «Музею Перших Пястів на Ледниці» Анджея Ковальчика, Ельжбети Індицької та Магди Місякна на тему: «Ранньосередньовічні археологічні артефакти з острова Ледницького і Геча східного Руського/Київського походження».

«Музей Перших Пястів на Ледниці» (http://www.lednicamuzeum.pl/) зберігає цінні артефакти ХІ століття руського походження, пов’язані з перебуванням на цих теренах дочки Володимира Великого Предслави та руських полонених після походу  Болеслава І Хороброго на Київ у 1018 році (https://visnyk.history.knu.ua; https://drive.google.com/drive/folders/1HsOzSODnyrMyFVtwCoLgisn_cHI593-U).

Запрошуємо долучитися до заходу, вхід вільний!

Відзначимо, що вчені прибули на запрошення Національного заповідника «Софія Київська» для участі у міжнародній науковій конференції «Актуальні питання медієвістичного джерелознавства», присвяченій 1000-річчю від дня смерті німецького церковного діяча і хроніста Тітмара Мерзебурзького, що відбудеться 7 грудня 2018 року в Інституті філософії імені Г. С. Сковороди (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 4, 3-й поверх, зала засідань вченої ради).

Довідки за телефоном: 278-20-83.