Сяйво природи та людських душ на виставці творів Сергія Вовка «Живопис-життя»

Сяйво природи та людських душ на виставці творів Сергія Вовка «Живопис-життя»

З 5 травня по 3 червня у Національному заповіднику «Софія Київська» (виставкові зали «Хлібні») проходитиме виставка, присвячена 60-річчю відомого українського художника-живописця Сергія Вовка.

Відвідувачам пощастить побачити не лише твори ювіляра, а й картини його предків: славетного майстра і педагога Олександра Сиротенка — дідуся Сергія Вовка та його батьків — Олександра Вовка та Надії Сиротенко. Адже Сергій Вовк завжди наголошував, що без порад та допомоги талановитих предків він не відбувся б як живописець і не зміг би перевершити не тільки батьків, а й діда, твори якого давно стали класикою українського мистецтва.

Виставка «Живопис – життя» познайомить глядача із сьогоденням живописця, творами кількох останніх років. У цей період художник розширював образні горизонти, оновлював манеру, колористичну гаму, шукав нові формати та форми.

На картинах Сергія Вовка вирує яскраве життя, буяє барвами квітів обрамлена відблисками сонячного світла природа. Прагнення світла і світлого — кредо живописця. У портретах митця теж багато сяйва, сяйва людських душ та очей. Адже перш за все його приваблюють люди, саме тому художник все життя пише портрети. 

Після народження доньки художник пише багато дитячих образів. Кілька портретів Світлани, її подруг, онуків друзів художника буде представлено на виставці. Також Сергій Вовк охоче пише портрети друзів-художників, галеристів і просто шанувальників його творчості.

Презентація проекту та зустріч з художником відбудеться 11 травня о 17-й годині.

 

Про художника

Вовк Сергій Олександрович народився 1958 року в Києві в мистецькій родині. Закінчив Республіканську художню середню школу ім. Т. Г. Шевченка, Київський державний художній інститут (тепер — НАОМА), майстерня станкового живопису проф. В. Г. Пузиркова. Брав участь у багатьох виставках в Україні та закордоном. Твори художника зберігаються в зібраннях музеїв України (зокрема НХМУ) та приватних колекціях. Член Національної спілки художників України з 1989 року.