Симфонія кольорів у експозиції творів живопису Ігоря Михайловича Рябова

Симфонія кольорів у експозиції творів живопису Ігоря Михайловича Рябова

31 жовтня у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» відкриється виставка робіт відомого українського піаніста І.М. Рябова (1930-2006). У програмі виставки передбачено кілька концертів за участю колег, друзів та учнів автора.
Полотна експозиції – це візуалізація музичних творів, музика в просторі.
До живопису Ігор Рябов звернувся у зрілому віці, коли після травми руки не міг займатися концертною діяльністю. Морські і гірські пейзажі, камерні натюрморти, мотиви лісових стежок, галявин, віддзеркалень дерев у воді цілком органічно накладаються на музику Бетховена, Чайковського, Рахманінова, твори яких виконував піаніст.
Ігор Михайлович Рябов – професор Національної Музичної Академії України ім. П. І. Чайковського, заслужений діяч мистецтв України. Більше 20 років очолював Кафедру спеціального фортепіано №2 у Київській Консерваторії (нині Національна музична академія України імені П. І. Чайковського). Під його наглядом сформували свою особистість більше ніж 250 піаністів, які концертують по всьому світу та викладають на усіх континентах. У фондах Українського радіо зберігаються майже 100 записів шедеврів української та світової музичної культури у виконанні Рябова.