Прийом привітань до проєкту «Вітання звідусіль» завершено!

Прийом привітань до проєкту «Вітання звідусіль» завершено!

Проєкт Національного заповідника «Софія Київська» та Visa.UA завершує приймати привітання й переходить до другого етапу. З 25 грудня привітання можна буде побачити у новому форматі.
Понад 12 500 привітань надіслали на проєкт, який лише за тиждень об’єднав тисячі українців із 40 країн світу: вони підтримували, дякували, бажали щастя, добробуту й новорічних див своїй родині, близьким чи всій країні. Наразі останні вітання проходять модерацію на сайті та за наступні два дні з’являться на дзвіниці Софії Київської.
Ми дякуємо всім за увагу до проєкту і з повагою ставимося до думки кожного! Найближчими днями формат привітань зміниться.
Адже з 25 грудня розпочнеться другий етап проєкту. У вас буде можливість переказати свої вітання та побажання за допомогою інтерактивних сніжинок, які ви створите самі. Кожна з них має своє значення. Побажайте Україні миру, здоров’я, добробуту та любові та спостерігайте, як ваша сніжинка з’явиться на Дзвіниці Софії Київської за лічені хвилини.
Ми сподіваємося, що в такий спосіб до проєкту долучаться десятки тисяч людей. Адже ви зможете зробити це як на самій площі, так і з будь-якого куточка світу!
Із прийдешніми святами!