Презентація книги «Відбудова Хрещатика в колекціях архітектурної графіки: вулиця, якої ми не знаємо»

Презентація книги «Відбудова Хрещатика в колекціях архітектурної графіки: вулиця, якої ми не знаємо»

Друзі, запрошуємо вас на презентацію книги 📚 «Відбудова Хрещатика в колекціях архітектурної графіки: вулиця, якої ми не знаємо» (Київ, Саміт-книга, 2021)!

❗️Захід відбудеться 11 березня о 12.00 у музеї «Будинок митрополита».
Вхід за квитком на територію заповідника.

Під час презентації ви матимете змогу не лише більше довідатись про унікальне видання та отримати автографи, а й на власні очі побачити низку оригінальних творів архітектурної графіки з фондової колекції Національного заповідника «Софія Київська».

Ця книга з’явилась в результаті плідної творчої співпраці науковців Національного заповідника «Софія Київська» та знаного дослідника київської архітектури Семена Широчина. Первісно задумана як тематичний каталог фондової збірки заповідника, з часом вона трансформувалась у наукову монографію. На її сторінках розкриваються особливості організації та двоетапного проведення конкурсу з відбудови Хрещатика, а також специфіка післяконкурсного проєктування окремих будівель на головній вулиці столиці. Попри науковий характер видання, завдяки симфонії ілюстративного ряду та текстової частини читач зможе легко уявити, яким різноманітним вбачали відновлений Хрещатик різні учасники конкурсу. Без перебільшення можемо стверджувати, що саме такого Хрещатика читачі ще не знали.