Прес-конференція у Національному заповіднику «Софія Київська»

Прес-конференція у Національному заповіднику «Софія Київська»

5 вересня 2017 року о 12.30 відбудеться підсумкова прес-конференція перед стартом фестивалю «Княжа родина/Regio genus», який пройде з 8 по 10 вересня у Національному заповіднику «Софія Київська». На заході ознайомлять з програмою мистецького проекту, а також презентують аудіоекскурсію Софійським Собором, озвучену однією з найвідоміших в Україні телеведучих – ведучою ТСН  Аллою Мазур.  Перші відвідувачі зможуть прослухати аудіогід зірковим голосом уже на фестивальному вікенді.

Фестиваль «Княжа родина/ Regio genus» – це перший історичний фестиваль для всієї родини у центрі столиці. Це унікальна подія, яка об’єднає історію, музику та візуальне мистецтво у місці, де починалася Україна та Європа. Мета фестивалю – продемонструвати мистецькі та родинні зв’язки між Київською Руссю-Україною та європейськими країнами  та зруйнувати стереотипи, штучно створені російською історіографією.

У рамках мистецького проекту організатори підготували близько 50 подій для дорослих та малечі.  На відвідувачів чекають концерти, майстер-класи, квести, театральні перформанси, кінопокази, виставки візуального мистецтва, тематичні екскурсії та лекторії. Працюватиме кілька тематичних локацій, спеціально облаштована зона відпочинку, фотозона та фудкорт.  А на Золотих воротах влаштують костюмовану екскурсію та масштабне театралізоване дійство.

Детальна програма – на офіційній Facebook-сторінці фестивалю. Програма може змінюватися.

Учасники прес-конференції:

– Неля Куковальська – Генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська»;

– Алла Мазур – ведуча ТСН (телеканал 1+1);

Анжеліка Рудницька – громадський діяч, художниця.

 

На захід запрошені представники іноземних дипломатичних представництв і діаспор в Україні, представники громадськості, київської влади та інші поважні гості.

Початок прес-конференції: 05.09 о 13.00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 24, Будинок Митрополита

Акредитація ЗМІ: 093-155-94-92

Офіційна сторінка у facebook: https://www.facebook.com/regio.genus