Освітньо-пізнавальна програма “Мудре царство Шарлеманя”

Освітньо-пізнавальна програма “Мудре царство Шарлеманя”

Запрошуємо дітей та їх батьків відвідати освітньо-пізнавальну програму «Мудре царство Шарлеманя: звірі відомі й невідомі», яка відбудеться у неділю, 21.11.2021 о 13-00. Ви почуєте захоплюючі історії про чарівний світ природи Руси – України та дізнаєтесь, як виглядали звірі, що населяли нашу землю 1000 років тому.
На початку зустрічі ми вирушимо у подорож баштами Софійського собору до «мудрого царства» Шарлеманя, відомого вченого-зоолога, який багато років досліджував унікальні баштові фрески із зображеннями тварин і рослин тисячолітньої давнини.
А після екскурсії малюватимемо фарбами на склі яструба чи зайця, собаку чи білку. А може ви захочете намалювати пардуса чи тарпана, яких сьогодні вже не зустрінеш у дикій природі. Роботи заберете з собою на згадку.
У зв’язку з посиленням карантинних заходів учасником програми ви можете стати за наявності сертифікату COVID-19 вакцинації або негативного ПЛР-тесту чи експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2. Не забувайте про захисні маски.
Вік дітей – від 7 років.
Зустріч біля Дзвіниці.
Кількість учасників: до 5 осіб.
Тривалість: 1,5 год.
Вартість участі для однієї особи: 80 грн.
Попередній запис за тел.: (044) 278 4483; (098) 254 0737