Об’єкти заповідника, які наразі вікриті для відвідування, та їх графік роботи

Об’єкти заповідника, які наразі вікриті для відвідування, та їх графік роботи

У зв’язку з карантинними обмеженнями для відвідування відкрито доступ до таких об’єктів Національного заповідника «Софія Київська»:

  • територія заповідника (м. Київ, вул. Володимирська, 24). Графік роботи: щоденно без вихідних із 10.00 до 20.00, Дзвіниця — до 19.00 (каса та вхід — до 19.00);
  •  сходи та паперть Андріївської церкви (м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 23). Графік роботи: середа-неділя з 12.00 до 20.00 (каса та вхід — до 19.30), понеділок, вівторок — вихідні дні;
  •  музей «Золоті ворота» (м. Київ, вул. Володимирська, 40а). Графік роботи: щоденно без вихідних із 12.00 до 20.30 (каса та вхід — до 20.30).

Заповідником запроваджено температурний скринінг (вимірювання температури), біля кас облаштовано розмітку для дотримання між відвідувачами рекомендованої відстані у 1,5 м, а також наявні дезінфікуючі засоби.
Вхід до зазначених об’єктів заборонено особам із симптомами респіраторного захворювання та особам, що не мають засобів індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички).


Дякуємо за розуміння, до зустрічі у Національному заповіднику «Софія Київська»!