Некролог

Некролог

            Колектив Національного заповідника «Софія Київська» глибоко сумує з приводу смерті Вадима Федоровича Рибіна – кандидата геолого-мінералогічних наук, старшого наукового співробітника Інституту геологічних наук Національної академії наук України, відомого фахівця з питань гідрогеології Києва.

         Пішла з життя Людина і Науковець, яка багато десятиліть плідно співпрацювала з Національним заповідником «Софія Київська», досліджуючи стан гідрогеології ґрунтів, на яких стоять його пам’ятки. 

         Заповідник втратив доброго друга і порадника, глибокі знання якого завжди були спрямовані на захист та збереження об’єктів історії та культури України. Багаторічний незмінний член Вченої ради та спеціальних фахових комісійЗаповідника, Вадим Федорович завжди допомагав у роботі порадами та рекомендаціями. Завдяки його знанням, ерудиції та досвіду, Заповідник завжди знаходив правильний шлях для вирішення складних питань у забезпеченні стабільного стану пам’яток архітектури. Його участь у реставрації Андріївської церкви ХVІІІ ст. та укріплення Андріївського пагорбу, дослідженні складного рельєфу місцевості навколо Кирилівської церкви ХІІ ст. та дослідження стану ґрунтів та рівня підземних вод подвір’я Софійського собору ХІ ст. є і залишаються неоціненними.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким покійного.

Нехай земля Йому буде пухом!

Вічна пам’ять!