Музична екскурсія «Бароко у кольорах та звуках»

Музична екскурсія «Бароко у кольорах та звуках»

Європейські собори регулярно стають місцем проведення музичних концертів та музичних екскурсій. В одній із найвідоміших визначних пам’яток Відня, Соборі святого Стефана, щороку з липня по жовтень звучать «Чотири пори року» Антоніо Вівальді.

Музичні твори в урочистих священних приміщеннях звучать неймовірно чудово! Особливе задоволення такі концерти приносять влітку, адже в середині пам’яток архітектури панує легка прохолода.

Почути музику у святих місцях можна й у Києві. 18 травня у рамках унікального проекту Національного заповідника «Софія Київська» та ансамблю солістів «Благовість» під керівництвом заслуженої артистки України Тетяни Кумановської у Софійському соборі спеціально до Міжнародного дня музеїв відбудеться чергова музична екскурсія «Бароко у кольорах та звуках».

Екскурсія пройде у рамках виставки «Піднесена до небес», яку присвячено Андріївській церкві (північна виставкова зала Софійського собору, 2 поверх).

Сьогодні унікальний інтер’єр Андріївської церкви, де зберігся художньо-декоративний ансамбль середини XVIII століття, знову стоїть у реставраційних риштуваннях… Іде складний, майже ювелірний, процес реставрації. На екскурсії всі бажаючі можуть ознайомитися з деякими вже відреставрованими творами мистецтва з Андріївської церкви, які представлено на виставці.

Незвичайної краси шедеври Андріївської церкви відкриються по-новому: через голос, що звучатиме в серці. Гості пройдуть маршрутом православних свят, проілюстрованим іконами середини XVIII ст. з Андріївського храму та Козелецького собору Різдва Богородиці, почують композиції, написані з нагоди цих свят українськими геніями М. Ділецьким, М. Березовським, Д. Бортнянським.

Дослідниці Ліна Янченко (старший науковий співробітник НЗ «Софія Київська» ) та Тетяна Кумановська (заслужена артистка України, художній керівник ансамблю «Благовість») вже підготували захопливі розповіді.

Відчуйте дух Андріївської церкви, занурившись у світ барокового мистецтва! Реєструйтеся зараз, поки ще є вільні місця!

Початок 18 травня о 18.00.

Вартість квитка: 200 грн

Попередня реєстрація — обов’язкова.

Зареєструватися та дізнатися докладну інформацію

можна за телефонами: (044) 278 76 62; (044) 279 22 56.