Масштабний проект скульптур просто неба відкриється на території НЗ «Софія Київська»

Масштабний проект скульптур просто неба відкриється на території НЗ «Софія Київська»

З 14 червня по 15 вересня 2018 року на території Національного заповідника «Софія Київська» стартує арт-проект «3D. PUBLIC ART».

Це вже другий етап виставкового проекту «Скульптура просто неба» (перший тривав з кінця травня до середини вересня 2016 року). Цьогоріч захід проходитиме за підтримки Посольства Угорщини в Україні.

У експозиції буде представлено маловідомі та нові твори авторів із різних куточків України, сольні скульптурні міні-проекти і традиційні ландшафтні твори українських скульпторів, а також арт-об’єкти та інсталяції художників, які працюють в інших царинах візуального мистецтва. Окрім знаних скульпторів, до участі у проекті долучилися нові сучасні художники.

Уперше в новітній історії українського мистецтва у проекті візьмуть участь представники закарпатського скульптурного осередку, зокрема угорської національної меншини, твори більшості з яких невідомі столичному глядачеві.

У рамках проекту «3D. PUBLIC ART» пройдуть авторські екскурсії, майстер-класи та арт-форум на тему сучасної скульптури й паблік-арту.

Офіційне відкриття відбудеться 14 червня о 17.00 (вхід за запрошеннями).

Прес-тур — 14 червня о 16.00 на території Національного заповідника «Софія Київська» (стартуємо від головного входу). Акредитація ЗМІ за електронною адресою marynastreltsova@gmail.com  або телефоном 095 494 89 72.