Майстер-класи для майбутніх художників

Майстер-класи для майбутніх художників

Різдво й Новий рік – свята, які ми з нетерпінням очікуємо з першими сніжинками зими. Ще грудень тільки починається, а ми фантазуємо, як прикрасимо ялинку іграшками та гірляндами – найкрасивішими, які дістаємо із заповітних шухлядок лише раз на рік. У крамницях придивляємося до симпатичних дрібничок на подарунки рідним та друзям, а ще – чекаємо дива, незважаючи ні на що!

Адже це час, коли віра у Диво долає будь-які упередження, коли світло Любові горить у кожному серці. Мерехтять свічки, довкола панує краса й радість! Як же не любити такі свята й не чекати на них?

Новий Рік та Різдво в Україні – це казка, присмачена кутею й колядками. А що ж роблять у різдвяні свята люди з інших країн, з різних куточків світу? На що вони чекають, у які дива вірять? І хто їм приносить подарунки?

Про це Ви можете дізнатися з книжки К. Єгорушкіної «Різдво і мої 12 бабусь» з чудовими малюнками відомої ілюстраторки Богдани Бондар. Під час різдвяних канікул у шаховій залі музею «Будинок митрополита» проходить виставка робіт художниці та серія майстер-класів з акварельного живопису.

У перші дні католицького Різдва наші гості, сповнені творчих емоцій опановували навички роботи акварельними фарбами, слухаючи цікаві оповіді про святкування Різдва на півночі Європи. Малювали зимові пейзажі, фінське сяйво й різдвяних ангелів. Старовинна піч з каміном у шаховій залі створювала затишну атмосферу й навівала спогади про казки Андерсена.

Наступні майстер-класи з пані Богданою відбудуться вже у наступному році – 9, 15 та 16 січня 2022 року. Вони будуть незвичайні, з «кулінарним присмаком»! Малювати аквареллю будемо під розмови про імбирне печиво, святкові пиріжки з вершковим джемом і про загадкову кашу, яка  здійснює заповітне бажання, тому слідкуйте за нашими анонсами.

Відділ культурно-освітньої та експозиційної роботи

Музей “Будинок Митрополита”