Кураторська екскурсія Семена Широчина

Кураторська екскурсія Семена Широчина

Запрошуємо на кураторську екскурсію виставкою «Відбудова Хрещатика: конкурс та проектування»!

Хрещатик зазнав руйнувань під час Другої світової війни, проте значну кількість будинків можна було зберегти. Замість цього було прийнято рішення про повну відбудову і проведено архітектурний конкурс, що зібрав понад два десятки учасників не тільки з Києва, а й з інших міст Радянського Союзу. В експозиції представлено більшість уцілілих оригінальних робіт конкурсу. Вперше одночасно експонуються конкурсні роботи 1 та 2 туру, частина з яких досі не виставлялася.
Якою могла б бути головна вулиця столиці, якби задуми учасників конкурсу були втілені у життя? Про це та багато іншого розповість куратор виставки Семен Широчин.

Екскурсія відбудеться 22 грудня о 12.00 у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24).

Вартість екскурсії для дорослих — 60 грн (вхід на територію Заповідника — 20 грн + квиток на виставку — 40 грн); для школярів, студентів і пенсіонерів України — 25 грн (вхід на територію Заповідника — 10 грн + квиток на виставку — 15 грн).