Культурні канікули та різдвяні дива для пенсіонерів та студентів

Культурні канікули та різдвяні дива для пенсіонерів та студентів

Тисячі квитків у музеї Києва у подарунок на Новорічні свята для пільгових верств населення

З 2 по 15 січня тисячі пенсіонерів та студентів зможуть відвідати низку національних музеїв Києва безкоштовно. Ініціатива з’явилась завдяки групі волонтерів, які хочуть створити дійсно різдвяне диво для тих, хто зараз не взмозі забезпечити собі культурний відпочинок. Головна мета — підтримка самих музеїв, через зниження попиту та відвідувачів, та організація якісного дозвілля пільгових верств населення.

 

Небагато речей, що створює людина, можна назвати вічними. Але це не про мистецтво. Саме воно є інструментом передачі моральних цінностей, історії народу, культури та традицій. Поки багато людей дивляться документальне кіно або розважальні шоу на Youtube Premium під час блекауту, пільгові верстви населення не мають можливості для культурного дозвілля взагалі. Тому за допомогою благодійних донатів було зібрано понад 320 тис грн, і придбано по 1000 квитків у Національний науково-природничий музей НАН України, Національний музей історії України, Національний музей Тараса Шевченка та Національний заповідник «Софія Київська», по яким з 2 по 15 січня пенсіонерам та студентам можна буде відвідати експозиції безкоштовно.

 

«З початком повномасштабного вторгнення, страждає багато музеїв через зниження попиту на відвідування. Багато з них не призупинили пільгові дні та інші ініціативи, але відвідувачів всеодно небагато. Деяким музеям допомагають іноземні культурні фонди, ми ж вирішили зібрати кошти та викупити квитки і тим самим допомогти музеям, і урізноманітнити культурний та духовний відпочинок пенсіонерам і студентам. Бо саме в цих музеях історія нашої нації та культурна спадщина кожного з нас», — коментує ініціативу один із волонтерів. 

 

Подробиці у касах музеїв.

Адреси:

Національний науково-природничий музей НАН України

вул. Богдана Хмельницького 15;

Національний музей історії України (4 експозиції);

вул, Володимирська, 2;

Національний заповідник «Софія Київська»

вул. Володимирська, 24 (доступ на всі локації, окрім дзвіниці);

Національний музей Тараса Шевченка 

бульвар Тараса Шевченка, 12;

Всі локації розташовані поблизу ст.метро “Театральна” чи “Золоті ворота», станції метро також працюють як укриття під час повітряних тривог.