Концерт класичної музики “Stabat Mater” Джованні Перґолезі

Концерт класичної музики “Stabat Mater” Джованні Перґолезі

Дорогі друзі! Запрошуємо вас на концерт класичної музики, який відбудеться у Софійському соборі напередодні світлого свята Великодня.

У виконанні талановитих музикантів Kyiv Baroque Consort (диригентка — Нансі Мілезіс Романо) та жіночого складу ансамблю солістів «Благовість» для вас прозвучить кантата Stabat Mater — найкрасивіша молитва до Богородиці італійського композитора Джованні Перґолезі.

Після того як молодий композитор дізнається про свою важку хворобу, будучи відомим у Неаполі автором світських опер, Перґолезі неочікувано звертається до релігійної музики. Так з’являється неймовірна кантата на слова старовинної молитви про страждання Богоматері перед хрестом Ісуса. Музика твору повна болю та скорботи , але у фіналі — просвітлення та надія.

Виконання Stabat Mater саме у страсний тиждень під час широкомасштабного вторгнення ворога присвячується скорботі усіх українських матерів за загиблими синами — захисниками України.

Kyiv Baroque Consort — творчий проєкт професійних музикантів Києва, створений у 2013 році за ініціативи італійської диригентки Нансі Мілезіс Романо. Неодноразово представляв італійську барокову музику в Софійському соборі, Андріївскій церкві та інших соборах Києва в рамках фестивалю Festival Italien Barocco.

Ансамбль солістів «Благовість» був заснований у 1992 році. Особливість творчого методу ансамблю в тому, що кожен із співаків є і солістом, і ансамблістом, і хормейстером. Таке поєднання блискучих вокальних даних з високою професійною майстерністю дає змогу невеликій кількості співаків озвучувати найбільші концертні зали та створювати найрізнобарвнішу палітру програм. Художній керівник — заслужена артистка України Тетяна Кумановська.

Дата: 13 квітня

Час: 18.00

Місце: Софійський собор

м. Київ, вул. Володимирська, 24

Вартість квитка: 400 грн.

Щоб придбати квиток зверніться до кас Національного заповідника «Софія Київська».