Софія Київська увійшла у ТОП-5 найінстаграмніших пам’яток ЮНЕСКО

Софія Київська увійшла у ТОП-5 найінстаграмніших пам’яток ЮНЕСКО

Київ зі своєю перлиною Софією Київською опинився у топ-5 рейтингу найінстаграмніших місць з об’єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обійшовши такі популярні історичні міста, як Флоренція, Прага та Будапешт. Відповідний рейтинг склала Британська компанія Design Bundles.
Експерти Design Bundles проаналізували 145 найпопулярніших міст і визначних пам’яток та підрахували, скільки разів вони були позначені у соціальній мережі Instagram.
Так вони визначили 10 найбільш інстаграмних об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у світі.
Київ у цьому рейтингу посів 4 місце в Instagram столицю України позначали майже 22 млн.
«Добре збережений інтер’єр та колекція мозаїк і фресок, датованих 11 століттям, варті подорожі», – пишуть на туристичній платформі.
На першому місці опинився центр Риму з його Колізеєм, фонтаном Треві та Пантеоном.
На другому – Ріо-де-Жанейро: саме там розташований символ християнства та візитна картка Бразилії – монумент Христа-Спасителя.
Третє місце в рейтингу посіла Венеція та її лагуна.
Також в Instagram-десятку увійшли: історичний центр Флоренції; історичний центр Праги; Будапешт; місто Бразиліа; історичний центр Санкт-Петербурга; і Кіто, столиця Еквадора.
Додамо також, що Золоті ворота, які входять до складу пам’яток Національного заповідника «Софія Київська» потрапили до двадцятки кращих локацій світу, зайнявши 16-е місце в рейтингу “49 найкрутіших районів світу”.