ІМЕНА ІЗ НЕБУТТЯ. ЕКОНОМИ – ПОМІЧНИКИ КИЇВСЬКИХ МИТРОПОЛИТІВ КІНЦЯ XVIII СТ. – ПОЧАТКУ ХІХ СТ

ІМЕНА ІЗ НЕБУТТЯ. ЕКОНОМИ – ПОМІЧНИКИ КИЇВСЬКИХ МИТРОПОЛИТІВ КІНЦЯ XVIII СТ. – ПОЧАТКУ ХІХ СТ

Шановні кияни і гості Києва, чи знаєте ви, що біля 1000-літньої Софії Київської у ХVІІІ ст. зведено Палац митрополитів? Тут архиєреї мешкали та керували церковними справами Київської митрополії, окрім цього у їх розпорядженні було велике господарство. Щоб у ньому завжди панував лад та достаток митрополит мав помічника – економа.

Якими чеснотами повинен володіти чоловік щоб його призначили на цю посаду? Яким обсягом майна та земель він опікувався? Скільки мав підлеглих? Які справи щодня вирішував економ? Чи була це його робота-мрія? Які труднощі виникали під час звільнення? Та як складалася його подальша доля? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте під час лекції «ІМЕНА ІЗ НЕБУТТЯ. ЕКОНОМИ – ПОМІЧНИКИ КИЇВСЬКИХ МИТРОПОЛИТІВ КІНЦЯ XVIII СТ. – ПОЧАТКУ ХІХ СТ», яку прочитає науковий співробітник науково-дослідного відділу «Інститут «Свята Софія» Борисов Денис.

Лекція відбудеться: 30 листопада, у вівторок, о 11 год. у приміщенні музею «Будинок митрополита». Вартість лекційного квитка: 50 грн за одну особу.

Довідки за телефоном: (044) 270 55 73