«Хорея Козацька»

«Хорея Козацька»

17 липня о 19:00 в музеї «Золоті ворота» відбудеться концерт гурту «Хорея Козацька», лідер і соліст гурту — Тарас Компаніченко. В програмі вечора прозвучить музика різних епох Руси-України — від ХІ до ХХ ст.

 

«Хорея Козацька» відтворює пісні, знайдені у архівах, рукописних та друкованих збірках. Крім того, учасники гурту займаються реконструкцією давньої української музичної спадщини. Ця справа вимагає від музикантів ретельного дослідження і знання музичного контексту доби, до якої належить певний твір.

 

«Золоті ворота» — головна брама стародавнього Києва, пам’ятка оборонної архітектури Київської Русі, одна із найдавніших датованих споруд Східної Європи, символ Києва.

Також музей «Золоті ворота» — це не лише історична пам’ятка, сьогодні це відкритий простір Golden Gate Space, що об’єднує людей. «Золоті ворота» — центр культурно-просвітницького життя України.

 

Захід організовано Національним заповідником «Софія Київська» та Центром науки і мистецтва «DIYA», за підтримки Національного газетно-журнального видавництва, НЦ «Мала академія наук України», МГО «Мистецька платформа», Арт-центру Якова Гретера.

 

Квитки в касі музею (дорослі — 75 грн., діти — 30 грн.)

Адреса: Київ, вул. Володимирська, 40-А

Довідки за тел.: (044) 278-45-44; (067) 281-26-67; (067) 717-55-47