Голос Алли Мазур лунатиме у Софійському Соборі

Голос Алли Мазур лунатиме у Софійському Соборі

Найвідоміша в Україні телеведуча озвучила аудіоекскурсію Собором Премудрості Божої. До тисячоліття першого богослужіння в Софії Київській розпочали акцію «Подарунок для Святої Софії». Небайдужі артисти, спортсмени, громадські та культурні діячі зроблять свій внесок, аби у 2018 році, на 1000-ний ювілей першої служби у Соборі, про українську Святиню заговорив увесь світ.

«Мені випала особлива нагода – стати гідом для мільйонів відвідувачів Собору, донести глибоку історію святині. Сподіваюся, що, почувши знайомий голос, екскурсія стане ближчою кожному серцю і люди відкриють для себе живу історію, до якої можна доторкнутися, а відтак – більше дізнатися», – розказала ведуча ТСН.  

Аудіогід зірковим голосом можна прослухати вже на фестивалі «Княжа родина» цими вихідними. Тепер познайомитися зі світом Святої Софії стало ще простіше: потрібно лише просканувати QR-код на стенді біля входу в Собор за допомогою смартфона чи планшета.

«Подарунок для Святої Софії» також підтримав Олег Скрипка. Голосом  рок-музиканта можна послухати історію Золотих Воріт, які входять до складу Національного заповідника «Софія Київська».