Благодійний концерт хорового твору Вікторії Польової «Простоспів» у Соборі Святої Софії

Благодійний концерт хорового твору Вікторії Польової «Простоспів» у Соборі Святої Софії

З ініціативи організатора міжнародних мистецьких проектів S.T. ART Foundation та за підтримки Національного заповідника «Софія Київська» 5 червня у Соборі Святої Софії відбудеться концерт хорового акапельного твору «Простоспів» української композиторки, лауреата цьогорічної премії ім. Тараса Шевченка, Вікторії Польової.

Це перший концерт із циклу, що буде презентовано публіці впродовж року. Він являтиме собою  ретроспективу хорових, камерних і симфонічних творів різних років. Благодійний концерт «Простоспів» — вдячна відповідь композиторки за нагороду та честь бути обраною народом України, за любов до її творчості.

Виконавці — камерний хор «Ave» під творчим та ідейним керівництвом Оксани Нікітюк — диригента, солістки, ансамблевої виконавиці.

«Наш колектив — альтернатива класичному хору. У нас кожен співак — індивідуальність, він відкритий до пошуків нових вокальних технік і методів звукоутворення. Творчий склад — професійні диригенти-хормейстери і вокалісти, випускники НМАУ ім. П. І. Чайковського, лауреати міжнародних конкурсів. Це — універсальна вокально-хорова сфера, здатна вмістити всі можливі форми хорового співу: жіночий, чоловічий, мішаний вокальні ансамблі, хори», — Оксана Нікітюк.

Придбати квитки можна у касах заповідника.

Кошти від продажу квитків буде передано на благодійність.

 

За докладною інформацією звертайся:

(067) 948-33-33

прес-служба

S.T. ART Foundation

(https://startartfoundation.com)

start.art.foundation@gmail.com