ART Families – Мистецькі родини України

ART Families – Мистецькі родини України

10 травня 2016 року в Національному заповіднику «Софія Київська», у виставкових залах «Хлібня», відкрилася виставка відомих українських художників Тіберія та Ілони Сільваші «Арт–династія». До речі, твори батька та доньки вперше експонуються разом.
Виставка «Арт – династія» Тіберія та Ілони Сільваші стане продовженням великого проекту «ART Families – Мистецькі родини України», який ставить за мету нагадати про високі сімейні цінності у складний для країни час.
«Ми ніколи не робили виставки лише вдвох, тому одна з головних та
дуже важливих речей – побачити самих себе поруч, з іншої сторони.
В експозиції повинні проявитися всі зв’язки – зовнішні та внутрішні, повинна бути така непомітна драматургія. Ці роботи ніколи не експонувались поруч, тому результат для мене зберігає певну інтригу», – зазначає Ілона Сільваші.
«Колись прочитав: Тіберій Сільваші – «Алхімік кольору», і це правда. З 1970-х років він послідовно змінював схеми радянського мистецтва та вдихав життя в новий український АРТ. Вважаю, його нелегкий творчий шлях є справді гідним прикладом для молодих талантів», – говорить куратор проекту Дмитро Струк.
Учасники проекту – Тіберій та Ілона Сільваші – презентували свою творчість у численних національних і міжнародних виставках. Їхні твори зберігаються в публічних та приватних колекціях України та світу.