Анонс

Анонс

Шановні друзі!
Запрошуємо на урочисте відкриття виставки «Петриківський рушник», яке відбудеться 24 березня о 17.00 у залах «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» (вул. Володимирська, 24). На виставці будуть представлені картини та предмети побуту із петриківським розписом.
Нагадуємо, що 2013 року петриківський розпис було внесено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО, і це – наразі єдина форма культурної спадщини України, яка потрапила до цього списку.
«Петриківський рушник» – це арт-проект Асоціації майстрів народного мистецтва України, який організовано спільно з Благодійним фондом “КОЛО”. Проект покликаний показати традиційний розпис з нової сакральної та філософської сторони – в контексті сучасної традиційної культури України.
Крім того, на виставці художниця з Петриківки Галина Назаренко презентуватиме свій новий проект – інсталяцію з 7000 гільз «Мамай – український Будда», зроблений за мотивами петриківського розпису. Гільзи для цієї інсталяції було привезено із зони АТО представниками БФ «Маки», волонтерами, воїнами та просто небайдужими людьми.
Увага! Просимо звернути увагу: дрес-код на відкриття – вишиванка.