Анонс

Анонс

Андріївська церква в Києві – унікальний храм з непростою історією. Зведена на стрімкому пагорбі зі складними гідрогеологічними умовами церква часто потребувала ремонтів. За 250 років існування храм зазнав їх чимало… На сьогодні унікальний інтер’єр церкви, де зберігся унікальний художньо-декоративний ансамбль сер. XVIII століття, знов стоїть у реставраційних риштуваннях… Іде складний, майже «ювелірний», процес реставрації.

 Проте вже сьогодні всі бажаючи можуть ознайомитися з деякими відреставрованими творами мистецтва з Андріївської церкви, які представлені на виставці «Піднесена до небес» в Софійському соборі (північна виставкова зала, ІІ поверх).

21 квітня о 14.00 запрошуємо всіх бажаючих на тематичну екскурсію цією виставкою, де ви дізнаєтесь цікавих відомостей з історії будівництва храму, зблизька побачите відреставровані ікони з іконостаса Андріївської церкви та дізнаєтесь про рідкісні іконографічні сюжети доби бароко. Тільки під час екскурсії вам покажуть, де залишив свій підпис «живописний підмайстер» Олексій Антропов, який приймав участь у написанні ікон для церкви.

Реєстрація на екскурсію та деталі за телефонами: (044) 278 76 62; (044) 279 22 56
Вартість екскурсії – 120 гривень з особи
Адреса: вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська», північна виставкова зала Софійського собору (2-й поверх)