Анонс

Анонс

13 грудня відбудеться подія, яку не можна пропустити – незабутній концерт україно-німецької піаністки Віоліни Петриченко. Одна з найкращих музикантів сучасності виступить у Національному заповіднику «Софія Київська». Емоції, які подарує дует музичних та архітектурних шедеврів – чудовий початок зимових свят!

Фортепіано може відтворити цілий спектр звуків – від ніжного морського бризу до оглушливого грому. Не випадково його обирали майже всі легенди світової музики. У сольній програмі з поетичною назвою «Романтичні листи кохання від Бетховена до Барвінського» Віоліна Петриченко виконає цикл Людвіга ван Бетховена “До далекої коханої” у фортепіанній транскрипції  Ференца Ліста, твори з циклів Яна Сибеліуса, Енріке Гранадоса, Едварда Гріга, Василя Барвінського.

Зараз Віоліна Петриченко живе у Німеччині, є доцентом Кельнської музичної академії з класу фортепіано. Гастролюючи світовими сценами, виконавиця активно пропагує рідну культуру, зокрема – шедеври українських класиків: Левка Ревуцького, Віктора Косенка, Миколи Колесси, Ігоря та Юрія Шамо. У арсеналі зірки численні  відзнаки та престижні нагороди західних музичних фондів, 2 успішні альбоми з творами українських композиторів, яскрава і «жива» концертна програма.

Вартість квитка – 50 грн

Початок концерту: 13.12.2016, 19.00

Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська», виставкова зала «Хлібня»  (вул. Володимирська, 24, Київ).